Szanowni Państwo Członkowie OZZPIW Pracownicy Inspekcji Weterynaryjnej

Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Inspekcji Weterynaryjnej pragnie poinformować  o planowanym na dzień 6 listopada 2021r. Walnym Zjeździe. Miejsce zjazdu to: hotel Holiday Inn Łódź, ul. Piotrkowska 229/231, 90-456 Łódź, godz. 11:00.

Szczegółowe dane wraz z porządkiem obrad będą udostępnione na naszej stronie internetowej oraz Facebooku w najbliższym możliwym  terminie.

Musimy jednak wiedzieć wcześniej ile osób będzie mogło przyjechać, ponieważ kwestie organizacyjne tego wymagają. Zdajemy sobie sprawę, że termin nie jest zbyt odległy, jednak nasze plany co do dalszych działań OZZPIW wymagają podejmowania szybkich decyzji. Jesteśmy pełni nadziei, że będziecie w tym dniu z Nami i wspólnie będziemy mogli podjąć te najważniejsze decyzje.

W związku z powyższym członkowie oraz osoby chętne do wstąpienia w szeregi OZZPIW, a także "wolni słuchacze" zainteresowani udziałem w zjeździe prosimy o przesłanie wypełnionej

tabeli Excel

- można wpisać się samodzielnie, bądź wspólnie z innymi osobami. Informację proszę przesłać do dnia - 29 października (piątek) - do 15.00, jest to istotne, gdyż po tej dacie rozpoczyna się długi weekend i kontakt z Państwem może być utrudniony.

Zależy nam, aby była okazja do poznania się, do wymiany przemyśleć i doświadczeń. Chcemy, aby związek się nadal rozwijał, bez Was tego nie zrobimy.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie,

Sara Meskel

www.ozzpiw.pl | fb.me/ozzpiw

tel. 668290922

W dniu 14 października 2021 r. odbyło sie pierwsze posiedzenie Rady Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Prezes Sebastian Konwant zaprosił na inauguracyjne spotkanie mec. Jolantę Konofalską, Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej Bogusława Krasowskiego, Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Marka Szaciłłę-Kosowskiego, Sąd reprezentował wiceprzewodniczący Leszek Andros.

Ufnie patrząc w przyszłość, życzymy sukcesów dla nowej Rady, tym samym dla całej Izby.

Ansamble na zakończenie pierwszego posiedzenia, w fotelu Prezes Sebastian Konwant

Podczas Zjazdu Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej, który odbywał się 25 września 2021 r.  w Przysieczy, doszło do nieoczekiwanego pojedynku … na pióra. Mowa oczywiście o pojedynku literackim pomiędzy naszym gościem z Izby Dolnośląskiej Prezesem Wojciechem Hildebrandem, a naszym kolegą, znanym z poetyckiego zacięcia Franciszkiem Kobylańskim.

Ale zacznijmy od początku. W pierwszej części Zjazdu, podczas wystąpień gości, Wojtek Hildebrand odczytał swoją fraszkę:

Informujemy Szanowne Koleżanki i Kolegów, że materiały I Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego VIII kadencji Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej są zamieszczane w zakładce DOKUMENTY.

Materiały zjazdowe zawierają porządek obrad, regulamin Zjazdu, sprawozdania organów Izby, projekt budżetu, projekty uchwał oraz protokół Komisji Skrutacyjnej.

Zapraszamy serdecznie na finał Weterynaryjnych Zawodów Wędkarskich o Puchar Prezesa OIL-W Grand Prix 2021, który odbędzie się w sobotę 2 października 2021 r. Rozpoczęcie o godz. 10:00, zawody będą trwały do godz. 16:00.
Miejscem zawodów będzie staw naszego Kol. dr Mieczysława Lipińskiego.
Zbiornik wodny znajduje się w Przysieczy, gmina Prószków, powiat opolski, ul. Stawowa 2, 46-060 Prószków, wejście przy bramie oznaczonej znacznikiem na zdjęciu, tam można zaparkować samochód:

GPS 50.56535746900289, 17.864625474812932.

Zapisy przyjmuje do czwartku 30 września 2021 r. Komandor Zawodów Kol. Piotr Kluczniok tel. 602 517 644.
Pierwszą edycję zawodów wędkarskich w tym roku wygrał Kol. Witold Dereń, kolejne miejsca Kol. Tomasz Wisła i Marek Wisła, w drugiej edycji Kol. Witold ugruntował pozycję lidera, drugi był Piotr Kluczniok, potem Marek Szaciłło-Kosowski. Kolejne zawody zakończyły się spektakularnym zwycięstwem Kol. Andrzeja Wójciaka, na podium znaleźli się Kol. Piotr Kluczniok i Witold Dereń. Podczas zawodów w Piekle, koło Wielołęki wygrał Kol. Marek Wisła, wyprzedzając Kol. Piotra Klucznioka i Andrzeja Wójciaka.
Finał, może wszystko zmienić, do końca nie wiadomo, kto będzie najlepszym wędkarzem wśród lekarzy weterynarii naszej Izby.

Zapraszamy nad wodę!
Gwarantujemy miłą atmosferę i możliwość złowienia „takiej ryby”.

W pierwszą sobotę października 2021 r. zakończyliśmy kolejną edycję zawodów wędkarskich rozgrywanych w formule Grand Prix o Puchar Prezesa Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej.

Warto przypomnieć nasze wędkarskie zmagania.

Zapraszamy serdecznie na IV Weterynaryjne Zawody Wędkarskie o Puchar Prezesa OIL-W Grand Prix 2021, które odbędą się w sobotę 11 września 2021 r. od godz. 10:00.

Miejscem zawodów będzie staw naszego Kol. dr Andrzeja Szroma. Urokliwy zbiornik wodny znajduje się w miejscu zwanym Piekłem, koło Wielołęki - gmina Domaszowice, powiat namysłowski - GPS 51.029127, 17.921127.

Odsłon artykułów:
Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com