Informujemy, że zakończyliśmy akcję zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy o Państwowej Inspekcji Weterynarii i Żywności. Ostatnie listy - nie przekazane do naszego Biura, należy osobiście przesłać przesyłką poleconą bezpośrednio do Biura Krajowej Rady Lekarsko-Weterynaryjnej, al. Przyjaciół 1 lok. 2,  00–565 Warszawa. Listy z podpisami muszą dotrzeć do 10 maja 2017 r.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję, gratulujemy rekordowego wyniku, gdyż zebraliśmy 130% przewidzianej liczby podpisów.

Wielkie gratulacje dla lekarzy weterynarii z powiatu nyskiego, którzy zdystansowali konkurencję, prudnicki i strzelecki również na podium. Gratulacje również dla pozostałych powiatów, przyłączenie się do akcji jest oznaką wysokiej świadomości samorządowej lekarzy weterynarii, członków naszej Izby.

Poniżej ostatnia tabela poparcia (wyniki mogą się jeszcze zmienić, po przesłaniu ostatnich list do Biura KIL-W):

Powiat Zebrane podpisy
nyski 701