W związku z bardzo licznymi zapytaniami informujemy, że elektroniczna baza paszportowa nie została jeszcze udostępniona lekarzom weterynarii upoważnionym do wystawiania paszportów. Wciąż trwają prace modyfikacyjne. O terminie udostępnienia bazy poinformujemy na stronie internetowej OIL-W. Do chwili uruchomienia bazy nadal obowiązują kwestionariusze zwrotne, które są nabywane wraz z paszportami, i które poprawnie wypełnione należy w ciągu 7 dni od daty wystawienia paszportu dostarczyć do biura Izby.

Jednocześnie apelujemy do tych upoważnionych, którzy tego jeszcze nie uczynili, o dostarczenie do biura Izby indywidualnych adresów e-mail, co później umożliwi korzystanie z elektronicznej bazy paszportowej.