Szanowne Koleżanki i Koledzy, Tenisistki i Tenisiści!

III OTWARTY TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO

LEKARZY WETERYNARII ZIEMI ŚLĄSKIEJ

PRUDNIK OPEN 2016

odbędzie się w dniach 25-26 czerwca 2016 na obiekcie KORTY OSIR PRUDNIK

niniejszym zapraszam wszystkich do udziału oraz ogłaszam z dniem 02.03.2016 rozpoczęcie zapisów na listy startowe.

III OTTZ LEKARZY WETERYNARII odbywa się formą gier singlowych w kategorii Pań oraz Panów, rozgrywany jest z udziałem sędziów, z udziałem ballgirls, piłkami organizatora. Gry odbywają się na kortach ziemnych z możliwością oświetlenia nocnego-ubiegłoroczna edycja pokazała zaletę światła gdyż gry zakończyły się ok 23.00-do dyspozycji zawodników są dwa całkowicie oddzielone od siebie /nie przylegające /korty.

Uczestnictwo w turnieju jest oczywiście - zgodnie z trzyletnia tradycją, bezpłatne dzięki naszym sponsorom, którzy mam nadzieje nie opuszcza nas w tym roku, jako organizator zapewniam graczom towarzyszom zawodników oraz kibicom pełen catering - w szerokim tego słowa znaczeniu-odsyłam do opinii zawodników, uczestników edycji 2014,2015. Niestety w związku z ograniczeniami lokalowymi ilość zawodników jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń pewnych.

Patronat nad   III OTTZ ZIEMI ŚLĄSKIEJ PRUDNIK OPEN 2016 sprawuje

Opolska Okręgowa Izba Lekarsko-Weterynaryjna

Wszelkie pytania proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. bądź telefonicznie 602466535.

organizator

Tomasz Wisła